Udvalg for baneservice

Her kan du se formål, ansvar og retningslinjer for baneservice.

Tage Jørgensen
Formand for Baneservice
tgj@kmd.dk
20 93 31 04
Axel Bomholt

bomholt@webspeed.dk
40 31 32 03
Jacob Bendfeldt

jacob@bendfeldt.dk
20 10 90 93
Kim Brodthagen

brodthagen@youmail.dk
23 80 66 24
Mogens Ølvang Madsen

ilmm@ofir.dk
30 13 00 99
Mogens Rosenquist

rosenquist6@hotmail.com
50 24 21 67
Mogens Meisner

mogensmeisner@hotmail.com
60 22 08 19
Per Vransø

per.vranso@gmail.com
20 23 04 92
Flemming T. Hansen

flemming.tage@gmail.com
28 34 64 75
Claus Meisner Pedersen

Hanne.christine.pedersen@gmail.com
20 23 04 92
Per Ougaard

perogguri@nypost.dk
20 23 04 92
Uve Jessen

uvejessen@mail.com
20 23 04 92
Jan B Kristiansen
Udvalgets kontaktperson i bestyrelsen
jkristiansen@godmail.dk
29 85 44 52
Anders Schnack
Sekretariatets repræsentant
anders@roskildegolfklub.dk
46 37 01 81