Udvalg for baneservice

Her kan du se formål, ansvar og retningslinjer for baneservice.

Tage Jørgensen
Formand for Baneservice
tage.filip@gmail.com
20 93 31 04
Henrik Ahrens

ahr@alteq.dk
30 38 68 10
Hanne Christine Pedersen

hanne.christine.pedersen@gmail.com
31 21 93 72
Mogens Rosenquist

rosenquist6@hotmail.com
50 24 21 67
Uve Jessen

uvejessen@mail.com
29 29 81 21
Mogens Meisner

mogensmeisner@hotmail.com
60 22 08 19
Per Vransø

per.vranso@gmail.com
23 70 19 30
Ole Dahl

odahl@murerole.dk
40 72 66 70
Per Ougaard

perogguri@nypost.dk
26 80 00 91
Flemming T. Hansen

flemming.tage@gmail.com
28 34 64 75
Ghita Aagaard

ghitaaagaard@gmail.com
31 71 91 08
Ole Møller

obmoeller1956@gmail.com
28 87 06 12
Claus Borum

chb@borumbyg.dk
61 60 63 44
Claus Meisner Pedersen

Hanne.christine.pedersen@gmail.com
53 61 28 06
Ulrik Wesselhoff
Baneservice reserve
jorwes2009@hotmail.com
21 66 12 25
Jan B Kristiansen
Udvalgets kontaktperson i bestyrelsen
jkristiansen@godmail.dk
29 85 44 52
Anders Schnack
Sekretariatets repræsentant
anders@roskildegolfklub.dk
46 37 01 81