Boldsamlerudvalg

Udvalgets medlemmer hjælper på skift greenkeeperne med at indsamle bolde på drivingrange – dog ikke om vinteren, hvor drivingrange er for våd til, at boldsamlervognen kan køre.

 

 

Frank B. Gravesen
Formand for boldsamlerudvalget
benfra@os.dk
21 78 47 94
Kim Brodthagen

brodthagen@youmail.dk
23 80 66 24
Jan Hoffmeyer

hoffmeyers@mail.tele.dk
21 64 79 46
Erik Magtengaard

erik@magtengaard.dk
46 36 68 46
Thomas Korsgaard Jensen

thomasjensen1970@gmail.com
51 67 59 01
Kuno Kragh

k.kragh@highview.dk
40 25 93 47
Ebbe Henriksen

ebbe.marianne@live.dk
40 99 50 25
Jan Bernt Jensen

janbjensen@email.dk
42 30 17 49
Ove Jensen

oveogjette@hotmail.com
22 33 59 25
Dorte Jepsen

dorte_jepsen@yahoo.dk
21 69 73 46
Henrik Friis-Andersen

friis-andersen@theotherside.dk
28 93 48 98
Per Krogh Rants

per.rants@live.dk
26 73 25 50
Søren Klok

swklok@gmail.com
23 64 33 64
Finn Tvede

finntvede@gmail.com
22 84 80 70