Boldsamlerudvalg

Udvalgets medlemmer hjælper på skift greenkeeperne med at indsamle bolde på drivingrange – dog ikke om vinteren, hvor drivingrange er for våd til, at boldsamlervognen kan køre.

 

 

Frank B. Gravesen
Formand for boldsamlerudvalget
benfra@os.dk
21 78 47 94
Kim Brodthagen

brodthagen@youmail.dk
23 80 66 24
Jan Hoffmeyer

hoffmeyers@mail.tele.dk
21 64 79 46
Dorte Jepsen

dorte_jepsen@yahoo.dk
21 69 73 46
Ove Jensen

oveogjette@hotmail.com
22 33 59 25
Susanne Romme

romme61@gmail.com
29 46 07 28
Finn Tvede

finntvede@gmail.com
22 84 80 70
Jan Bernt Jensen

janbjensen@email.dk
42 30 17 49
Søren Klok

swklok@gmail.com
23 64 33 64
Mogens Spiegelhauer

mm.spiegelhauer@gmail.com
26 14 50 72
Per Krogh Rants

per.rants@live.dk
26 73 25 50
Jens Ole Jensen

ole@strandengen.dk
29 66 33 29
Claus Andersson

clausa@post6.tele.dk
40 34 34 03
Erland Pedersen

erpe@dadlnet.dk
20 91 89 40
Peter Koefod

Peter.koefod@hotmail.com
24 60 59 19