Ad hoc udvalg

Henning Doktor
Ansvarlig for holdet, der passer udearealer omkring klubhuset
doktor@privat.dk
20 30 73 31
Anders Teilgaard
Udearealer
teilgaard@youmail.dk
60 54 69 63
Hans Steffensen
Udearealer
fjordvej6f@gmail.com
20 91 79 97
Jan B Kristiansen
Udearealer
jkristiansen@godmail.dk
29 85 44 52
Ole Rye Jensen
Udearealer
ole.r.jensen58@gmail.com
51 55 80 19
Jens Olaf Fauerholm
Udearealer
jofauerholm@outlook.dk
20 42 99 12
Flemming Hvid
Ansvarlig for malerholdet, der passer greenkeepergård og lynhytter
bygvanget@gmail.com
46 36 13 55 / 40 88 13 55
Maibrit Zachariassen
Malerhold
maibritz@gmail.com
30 28 41 45
Margit Lutze
Malerhold
margitlutze@gmail.com
42 65 11 12
Irene Sommer
Malerhold
irene-sommer@hotmail.com
30 12 61 09
Henning Nordstrøm Pedersen
Malerhold og bygningsvedligehold
henope@post.tele.dk
Jørn Kristiansen
Ansvarlig for holdet, der passer golfbilerne
jawk@mail.dk
22 22 05 15
Erling Høyer
Pasning af golfbiler
b.hoeyer@post.tele.dk
30 28 83 06
Nick Bosholdt
Repræsentant for greenkeeperne

46 37 03 90